Biuro Tłumaczeń TRANSCOOL

tel. kom.: 509 916 887
tlumaczenia@transcool.pl, kursy@transcool.pl

tłumaczenia pisemne

 • ogólne
 • specjalistyczne
 • przysięgłe
 • ekspresowe

tłumaczenia ustne

 • symultaniczne
 • konsekutywne
 • szeptane
 • dostosowane do potrzeb klienta

Kursy językowe

  • szkolenia
   dla firm
  • klienci
   indywidualni
 • zajęcia grupowe
 • zajęcia dla 1 osoby

Aktualności

Wesołych Świąt

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy biuro tłumaczeń TRANSCOOL.

Data dodania: 2017-12-24

Oferta rabatowa

Zapraszamy do zapoznania się z nową oferta rabatową.

Data dodania: 2014-08-10

Kim jesteśmy

Biuro Tłumaczeń Transcool jest młodą, aczkolwiek prężnie rozwijającą się firmą. Nasz oferta początkowo obejmowała wyłącznie tłumaczenia z języka angielskiego, a następnie stopniowo rozszerzała się na takie języki jak niemiecki, rosyjski czy francuski, by ostatecznie objąd wszystkie języki europejskie.

W zakresie tłumaczeń pisemnych, świadczymy usługi dla klientów z całej Polski, oferując ekspresową i komfortową obsługę internetową i telefoniczną. Tłumaczenia ustne wykonywane są dla klientów z całego obszaru Śląska, między innymi z takich miast jak Katowice, Sosnowiec, Tychy, Dąbrowa Górnicza czy Mysłowice.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem przedstawionym na naszej stronie oraz do przesyłania wszelkich pytań, na które niezwłocznie udzielimy odpowiedzi. Zapraszamy do współpracy!

 
 

REFERENCIE

OPINIE KLIENTÓW

Po niżej prezentujemy referencie naszych klientów.

 

> APS ARCHITEKCI

"Biuro tłumaczeń Transcool wykonało dla firmy APS Architekci tłumaczenia obejmujące dokumentację budowlano-wykonawczą, opisy projektów, kosztorysy oraz związane z nimi umowy.

Tłumaczenia zostały wykonane profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. W trakcie współpracy nie napotkaliśmy żadnych problemów w kontakcie z biurem czy uzyskania jakichkolwiek informacji.

W związku z powyższym możemy polecić współpracę z biurem tłumaczeń Transcool."

Paweł Skuza, WŁAŚCICIEL

 

 > IRELAND T&T

"Od roku regularnie współpracujemy z Biurem Tłumaczeniowym Transcool. Współpraca obejmuje tłumaczenia (zwykłe jak i przysięgłe) głownie z zakresu tłumaczeń z i na język angielski.

Regularna współpraca jest dla nas bardzo owocna. Tłumaczenia zawsze wykonane są rzetelnie, z wielką dbałością o edycję tłumaczonego tekstu. Jesteśmy zadowoleni z szybkich terminów realizacji, profesjonalnej obsługi jak również dogodnej dla nas formy płatności (PayPal). Biuro Transcool z wielka poprawnością oraz znajomością tematyki wykonuje tłumaczenia z zakresu medycyny oraz prawa.

Zamierzamy kontynuować współpracę i w pełni możemy polecić usługi biura tłumaczeń Transcool. Bardzo dobra jakość w przyzwoitej cenie."

Sylwia Szczypta,WŁAŚCICIELKA

 

> DWL KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

"W imieniu spółki DWL Kancelaria Radców Prawnych M. Sonnak-Dorf, E.Wałga spółka partnerska z siedzibą w Katowicach potwierdzamy iż z Biurem Tłumaczeń Transcool s.c. z siedzibą w Mysłowicach współpracujemy od listopada 2011 roku, korzystając jego z pomocy w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego, sporadycznie w zakresie języka francuskiego. Współpraca obejmuje zarówno tłumaczenia pisemne (zwykłe i przysięgłe), jak i ustne.

Zlecane prace są zawsze wykonywane terminowo, jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wiedzy językowej i dbałości o poprawność tłumaczenia tym bardziej, że zlecenia zawsze obejmują teksty o tematyce specjalistycznej - teksty prawnicze. Współpraca z biurem przebiega bez zastrzeżeń, ustalenia dotyczące zakresu zlecenia, terminu jego wykonania i wycena przebiegaja bardzo sprawnie (droga mailowa).

Podsumowując, usługi świadczone przez TRANSCOOL s.c. oceniamy jako w pełni profesjonalne i godne polecenia."

Magdalena Sonnak-Dorf, RADCA PRAWNY Ewa Wałga, RADCA PRAWNY

 

 

Info